Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren och bornserad dekor, plyschklädsel, höjd ca 100, sitthöjd 48 cm

Smärre slitage

395166

2016-07-10