Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren och bornserad dekor, plyschklädsel, höjd ca 100, sitthöjd 48 cm
Smärre slitage
395166
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här