Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld och bronserad, rosettkrän, ca 66x63 cm

Smärre slitage

395168

2016-07-10