Naemi Eriksson oljemålning

Naemi Eriksson oljemålning
Naemi Eriksson oljemålning
Naemi Eriksson oljemålning
Naemi Eriksson oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NAEMI ERIKSSON (född 1920-2002): Trivsam stund, signerad Naemi Eriksson, olja på pannå, ca 40 x 50 cm

395172

2016-07-10