Öronlappsfåtölj
2016-07-10
395173
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, engelsk stil, dekorspik, djuphäftad läderklädsel, lös plymå, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage