Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, engelsk stil, dekorspik, djuphäftad läderklädsel, lös plymå, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

395174

2016-07-10