Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg  oljemålning
Nisse Zetterberg  oljemålning
Nisse Zetterberg  oljemålning
Nisse Zetterberg  oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Iris", signerad med ristat monogram, olja på pannå, 34x26 cm

395182

2016-07-10