Hallmöbel teak

Hallmöbel teak
Hallmöbel teak
Hallmöbel teak
Hallmöbel teak
Hallmöbel teak
Hallmöbel teak
Hallmöbel teak
Hallmöbel teak

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLMÖBEL, 1960-tal, teak med sits klädd i svart fårskinn, laxade kanter, höjd 54, 90x34 cm

Smärre slitage

395189

2016-07-10