Kökspall

Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖKSPALL, 1950-tal, stålrör och trappsteg i björk, nerfällbar stege, höjd ca 64 cm

Bruksslitage

395191

2016-07-10