Taburetter 1 par

Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, bemålad furu med textilklädd stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

395192

2016-07-10