Vilstol stålrör

Vilstol stålrör
Vilstol stålrör
Vilstol stålrör
Vilstol stålrör
Vilstol stålrör
Vilstol stålrör
Vilstol stålrör
Vilstol stålrör
Vilstol stålrör
Vilstol stålrör

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILSTOL, 1970-tal, stålrör och kanvas, höjd 95, 150x60 cm

Bruksslitage, fläckar

395193

2016-07-10