Vilstol stålrör
Valmis
2016-07-10
395193
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VILSTOL, 1970-tal, stålrör och kanvas, höjd 95, 150x60 cm
Bruksslitage, fläckar