Stolar gustaviansk stil

Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, sitsar med fyra olika färger, broderad textil, sitthöjd 45 cm

Visst slitage

395194

2016-07-10