Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, sitsar med fyra olika färger, broderad textil, sitthöjd 45 cm
Visst slitage
395194
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här