James Holland akvarell

James Holland akvarell
James Holland akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES HOLLAND (1800-1870), Fiskare-Dover, signerad, akvarell, 28x44 cm

395195

2016-07-10