Väggpendyl i gustaviansk

Väggpendyl i gustaviansk
Väggpendyl i gustaviansk
Väggpendyl i gustaviansk
Väggpendyl i gustaviansk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, August Ljungqvist Stockholm, förgylld, höjd 69 cm, nyckel och pendel finns

Skador

395199

2016-07-10