Bokhylla 1940-tal

Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNARS FABRIKER, låg bokhylla i björk, tvådelad varav den ena med öppna hyllplan samt den andra i form av hörnmodell med dörr, Nässjö, 1940-tal, höjd 84, bredd 140 cm

Bruksslitage

395200

2016-07-10