Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNARS FABRIKER, låg bokhylla i björk, tvådelad varav den ena med öppna hyllplan samt den andra i form av hörnmodell med dörr, Nässjö, 1940-tal, höjd 84, bredd 140 cm
Bruksslitage
395200
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här