Vinglas olivslipade

Vinglas olivslipade
Vinglas olivslipade

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINGLAS, 10 st, snarlika, 1900-talets andra hälft, olivslipade, höjd ca 17 cm

Ett med minimal nagg, ett med tillverkningsdefekt

395201

2016-07-10