Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, leksandsmodell, 1900-talets andra hälft, grönmålad samt antikbehandlad, textilklädda sitsar, bordets mått ca höjd 72, diameter 110 cm
Bruksslitage, repor
395202
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här