Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, leksandsmodell, 1900-talets andra hälft, grönmålad samt antikbehandlad, textilklädda sitsar, bordets mått ca höjd 72, diameter 110 cm

Bruksslitage, repor

395202

2016-07-10