Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, vitmålat fodral, urtavla i graverat järn, höjd 216 cm, nyckel lod och pendel finns

skador, nyckel finns

395207

2016-07-10