Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TAZZA, 1800-talets första hälft, Grand Tour souvernir, rouge griotte marmor, svarvad balusterformad fot, slät disk med konturerade kanter, höjd 18, diameter 28,5 cm
lagningar
395210
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här