Tazza Grand Tour souvernir

Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir
Tazza Grand Tour souvernir

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TAZZA, 1800-talets första hälft, Grand Tour souvernir, rouge griotte marmor, svarvad balusterformad fot, slät disk med konturerade kanter, höjd 18, diameter 28,5 cm

lagningar

395210

2016-07-10