Fotografi Robert Coburn Fåglarna
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROBERT COBURN (USA, 1900-1990): Motiv från Alfred Hitchcock "Fåglarna", föreställande Rod Taylor och Veronica Cartwright, 1963, numrerad i negativet 6590-13, silvergelatin, 25x19 cm
Proveniens: Svenska Filmcensuren, 1960-tal
Hanteringsskador
395213
2016-07-10