Dykregulatorer

Dykregulatorer
Dykregulatorer
Dykregulatorer
Dykregulatorer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

DYKREGULATORER, 2 st, vintage 1960/70-tal, "Nemrod Snark II Silver", 1966-1973, samt "Scubapro", förkromad metall samt gummi

Bruksslitage

395214

2016-07-10