Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
DYKREGULATORER, 2 st, vintage 1960/70-tal, "Nemrod Snark II Silver", 1966-1973, samt "Scubapro", förkromad metall samt gummi
Bruksslitage
395214
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här