Display till klockan 1940/50-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KLOCKDISPLAY, 1940/50-tal, för att visa "Fixoflex" samt "Elastofixo", krön med genombruten logotyp, centralt placerad roterande ljuskälla med glödlampshållare, höjd ca 30, bredd 50 cm

Slitage, skador, skevhet, fungerar vid test

395215

2016-07-10