Display till klockan 1940/50-tal
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KLOCKDISPLAY, 1940/50-tal, för att visa "Fixoflex" samt "Elastofixo", krön med genombruten logotyp, centralt placerad roterande ljuskälla med glödlampshållare, höjd ca 30, bredd 50 cm
Slitage, skador, skevhet, fungerar vid test
395215
2016-07-10