Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, modell "Butler", Rörmekano, förgylld metall, höjd ca 180 cm

Slitage

395216

2016-07-10