Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIDOBORD, 1970-tal, mässing med glasskiva, höjd 48, 65x45 cm

Kantnagg

395221

2016-07-10