Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIDOBORD, 1970-tal, mässing med glasskiva, höjd 48, 65x45 cm
Kantnagg
395221
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här