Charles Dankmeyer oljemålning

Charles Dankmeyer oljemålning
Charles Dankmeyer oljemålning
Charles Dankmeyer oljemålning
Charles Dankmeyer oljemålning
Charles Dankmeyer oljemålning
Charles Dankmeyer oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES DANKMEYER (1861-1923), Kvinna matar hönor, signerad, olja på duk, 34 x 45 cm, oramad

Duklagning

395226

2016-07-10