Charles Dankmeyer oljemålning
2016-07-10
395226
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES DANKMEYER (1861-1923), Kvinna matar hönor, signerad, olja på duk, 34 x 45 cm, oramad
Duklagning