Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, metall och marmor, höjd inkl lampställning 53 cm

Slitage, repor

395235

2016-07-10