Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, metall och marmor, höjd inkl lampställning 53 cm
Slitage, repor
395235
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här