Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 12 ljuspunkter, stommen i förgylld järn och vitmålad trä, höjd ca 76 cm

Slitage

395246

2016-07-10