Svante Petri

Svante Petri
Svante Petri
Svante Petri
Svante Petri
Svante Petri
Svante Petri

Såld för:

20 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad -91, olja på duk, 120x85 cm

395249

2016-07-10