Emanuel Bernstone färglitografi

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMANUEL BERNSTONE (född 1973), havsmotiv med rovfåglar, signerad samt daterad 1993, akvarell på papper, ca 120x160 cm

Pappret något ojämt, något löst bakstycke

395250

2016-07-10