Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, kopplat spjälknippe, bemålad, stoppade sitsar, bordets höjd 73, diameter 120, 3 iläggsskivor varav en med sarg ca 48 cm vardera

Slitage

395256

2016-07-11