Bordslampor opalinglas

Bordslampor opalinglas
Bordslampor opalinglas
Bordslampor opalinglas
Bordslampor opalinglas
Bordslampor opalinglas
Bordslampor opalinglas

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 4 st, 1900-talets andra hälft, opalinglas, dekor av ränder i guld, total höjd inkl sockel ca 48 cm

Bruksslitage

395261

2016-07-10