Bordslampor marmor

Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, marmor, kolonnformade med korintiska kapitäl, total höjd inkl sockel ca 47 cm

Obetydliga nagg

395262

2016-07-13