Bordslampor marmor

Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, marmor, total höjd ca 50 cm

Obetydliga nagg

395263

2016-07-10