Golvlampa vägglampor taklampa

Golvlampa vägglampor taklampa
Golvlampa vägglampor taklampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, VÄGGLAMPOR, 1 par, TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, gulmetall, vägglamporna märkta Hemi Klot Typ 3, höjd

Ytskador, mindre bucklor

395265

2016-07-10