Anna Rosenbäck oljemålning

Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Horisont, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 70x50 cm

395269

2016-07-11