Åke Nothberg

Åke Nothberg
Åke Nothberg
Åke Nothberg
Åke Nothberg

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): ´´ Gamla staden, signerad och daterad Å Nothberg 1923, olja på pannå, ca 25x32 cm

395270

2016-07-11