Olof Walfrid Nilsson

Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Norrlandsmotiv, signerad och daterad Olof W Nilsson 48, olja på duk, ca 62x 48 cm

395271

2016-07-11