Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Norrlandsmotiv, signerad och daterad Olof W Nilsson 48, olja på duk, ca 62x 48 cm
395271
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här