Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Yttre skärgård, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 50x70 cm
395273
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här