Nina Rosenbäck oljemålning

Nina Rosenbäck oljemålning
Nina Rosenbäck oljemålning
Nina Rosenbäck oljemålning
Nina Rosenbäck oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Yttre skärgård, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 50x70 cm

395273

2016-07-10