Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, olja på kopparplåt, ca 21x16 cm
395274
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här