Oljemålning på kopparplåt

Oljemålning på kopparplåt
Oljemålning på kopparplåt
Oljemålning på kopparplåt
Oljemålning på kopparplåt

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, olja på kopparplåt, ca 21x16 cm

395274

2016-07-11