Randi Fischer träsnitt 1948

Randi Fischer träsnitt 1948
Randi Fischer träsnitt 1948

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RANDI FISCHER (1920-1997), Komposition, signerad, daterad och numrerad Randi Fisher 1948, 7/25, färgträsnitt, bildmått ca 16,5x23,5 cm

Smärre veck

395275

2016-07-10