Rotarbeten
Vollendet
2016-07-11
395278
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KORGAR, ASK med lock, SKÅLFAT, 4 st, rotarbeten, 1800-tal, diameter ca 20-27, askens höjd ca 18 cm
Smärre skador