Rotarbeten

Rotarbeten
Rotarbeten
Rotarbeten
Rotarbeten
Rotarbeten
Rotarbeten

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORGAR, ASK med lock, SKÅLFAT, 4 st, rotarbeten, 1800-tal, diameter ca 20-27, askens höjd ca 18 cm

Smärre skador

395278

2016-07-11