Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Restauranginteriör med gäster, självporträtt, färglitografi, signerad och numrerad 56/375, bildmått 59x86 cm

395288

2016-07-10