Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Restauranginteriör med gäster, självporträtt, färglitografi, signerad och numrerad 56/375, bildmått 59x86 cm
395288
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här