Bojan Kina

Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina
Bojan Kina

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, höjd ca 30 cm

slitage

395291

2016-08-07