fat/tallrikar Kina Porslin

fat/tallrikar Kina Porslin
fat/tallrikar Kina Porslin
fat/tallrikar Kina Porslin
fat/tallrikar Kina Porslin
fat/tallrikar Kina Porslin
fat/tallrikar Kina Porslin
fat/tallrikar Kina Porslin
fat/tallrikar Kina Porslin

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT/TALLRIKAR, 5 st., Kina, porslin Wanli, Kraak-porslin, diameter ca 12-21 cm

skador, lagningar, sprickor

395293

2016-08-07