stekfat bojan porslin Kina

stekfat bojan porslin Kina
stekfat bojan porslin Kina
stekfat bojan porslin Kina
stekfat bojan porslin Kina

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEKFAT, BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, ca 29x29 cm, bojanens höjd 23 cm

nagg

395294

2016-08-07