Damarmbandsur guld

Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

EBEL, damarmbandsur, 18 k guld, fästen med dekor av 6 småbriljanter, mekaniskt urverk, silvervit urtavla, boettnr: 444861, diameter 17 mm, armband oädel metall, NIGEDO, damarmbandsur, 14 k guld, 1900-talets första del, mekaniskt urverk, arabiska siffror, seukund, innerboett i 14 k guld, boettnr: 15181, diameter 23 mm, armband oädel metall

Ej funktionstestade, plexi/glas med repor/hack

395296

2016-07-12