Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SJÖMANSKISTA, sent 1800-tal, furu, bemålad i mörkgrönt, brunbetsat lock, originalhandtag i makramé, höjd 41, 90 x 43 cm
Åldersrelaterat slitage, senare brunbets
395298
2016-07-10