Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 245 x 178 cm

Bruksslitage, ställvis hårt slitage, fläckar

395304

2016-07-12