Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 245 x 178 cm
Bruksslitage, ställvis hårt slitage, fläckar
395304
2016-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här