Ljuskrona 1900-tal gustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, för 6 ljus, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd ca 70 cm

några prismor saknas, slitage

395306

2016-08-07