Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, skärm medföljer ej, höjd exkl. skärmhållare ca 28 cm
Visst slitage
395307
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här