Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, skärm medföljer ej, höjd exkl. skärmhållare ca 28 cm

Visst slitage

395307

2016-07-11