Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, blå plysch, lös plymå samt betsade träben, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, ena fåtöljen saknar några knappar i ryggen
395308
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här