Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Såld för:

0 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, blå plysch, lös plymå samt betsade träben, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, ena fåtöljen saknar några knappar i ryggen